• Home
  • /
  • Noclegi & pobyty urlopowe

Noclegi & pobyty urlopowe

Tutaj, w naszej Sonnschienhütt’n, możesz nie tylko zjeść pyszny posiłek, w pełni się zrelaksować i naprawdę odpocząć po wędrówce, rozkoszując sie wspaniałymi górskimi widokami, ale także przecnocować lub zostać na dłużej.

Dokonaj rezerwacji z odpowiednim uprzedzeniem, aby pomóc nam odpowiednio zagospodarować miejsca noclegowe i wszystkim zapewnić spokojny nocleg.

Jezeli nocujesz u nas, nie musisz uiszczać opłaty na parkingu Grüner See/Jassing, po potwierdzeniu rezerwacji otrzymasz od nas mailem kartę gościa, którą możesz pozostawic w samochodzie na widocznym miejscu, jako bilet parkingowy. Do wystawienia takiego biletu potrzebujemy numeru rejestracyjnego twojego pojazdu.

Cisza nocna w schronisku obowiązuje generalnie od około godziny 22:00. Nawet najpiękniejszy dzień kiedyś się kończy. Po kolacji i udanym wieczorze czas wskoczyć do kapci i śpiwora. Życzymy przyjemnych snów! Ale ciii! Inni prawdopodobnie już śpią!

Łóżko czeka na ciebie w jednym z 50 wygodnych miejsc noclegowych w 2 dużych i 3 małych sypialniach z materacami oraz w 2 przytulnych pokojach 5-osobowych. Te nadają się szczególnie na dłuższe pobyty lub jeśli chcesz ze swoją grupą nocować oddzielnie.

Planujesz pobyt u nas z dziećmi?

Posiadamy łóżeczko turystyczne dla najmłodszych, które możemy ci udostępnić. Dysponujemy też książkami dla starszych dzieci i bajkami do czytania na dobranoc, a w nagłych przypadkach nasza maskotka „Sunnybär” pomoże twojemu dziecku zasnąć.

Zatrzymujesz się na kilka nocy z dziećmi? W ramach naszego serwisu oferujemy, po wcześniejszym uzgodnieniu, odbiór bagażu z parkingu Jassing, aby cię odciążyć od konieczności wnoszenia ciężkiego bagażu pod góre i umożliwić ci przyjemny spacer z dziecmi.

Jeśli chcesz przyjechać z psem, możemy zaoferować Tobie i Twojemu czworonożnemu przyjacielowi miejsce w jednym z 5-osobowych pokoi (sypialni z materacami). Pamiętaj, że musisz nas o tym poinformować podczas dokonywania rezerwacji, ponieważ w tym celu udostępniamy tylko ten jeden pokój. Pobieramy 10 € oplaty ryczałtowej za pobyt psa (zryczałtowaną opłatę za sprzątanie). Ty sam sprzątasz ewentualne psie „wpadki“.

W dniu wyjazdu prosimy o opuszczenie miejsca noclegowego do około godziny 9.00 rano (za wyjątkiem dłuższych pobytów w pokojach 5-osobowych), tak aby nasza Steffi miała wystarczająco dużo czasu na przygotowanie miejsca dla kolejnego zmęczonego wędrowca. 

Korzystanie z sanitariatow:

woda jest bardzo cenna w Sonnschienalm i dlatego prosimy o rozważne i oszczędne jej używanie. Jednak do podstawowych zabiegów higienicznych wody każdemu wystarczy. Prosimy o pozostawianie sanitariatów w takim stanie, aby kolejna osoba mogła liczyć na czystą toaletę i umywalkę.

Obfity bufet śniadaniowy za .. € jest dostępny dla naszych nocujących gości następnego dnia rano od godziny 07:00 do 08:30.

W przypadku dłuższego pobytu polecamy też śniadania i obiadokolacje. W razie potrzeby, za dodatkową opłatą, chętnie zapewnimy Ci zimny prowiant na drogę.

Drogi Gościu! Z niecierpliwością oczekujemy na Twój przyjazd i możliwość życzenia Ci dobrej nocy!

Back to Top