o nás

Od 16.10.2021 jsme tu pro vás. A my se už nemůžeme dočkat!

Jsme: Birgit, Markus a Stefanie.

Birgit, ve Vídni narozená v roce 1969, matka dvou dcer, s hornorakouskými kořeny (které sahají mimo jiné až do Štýrska), žije do října ve Weinviertelu. Vyučena mistryní hodinářkou, dlouhou dobu pracovala v oddělení, služeb zákazníkům švédského obchodu s nábytkem a teď tady na horách.
Miluje přírodu, fotografování, vaření, kreativitu a Ratschn (rakouský výraz pro rozsáhlé povídání). Na chatě Sonnschienhütte je zodpovědná za jídlo a pití, organizaci a pohodu.

Markus se narodil v roce 1971 ve Vorarlbersku, v dětství se přestěhoval do Vídně (díky Bohu, že se tam v roce 2012 seznámil s Birgit) a do října žije ve Weinviertelu. Vystudovaný chemik, odpovědný pracovník společností Immuno, BASF a Petrochemie (stačí jedno jeho slovo a závody se zastaví), IT, moderátor a fotograf. A teď tady v Alpách. Miluje přírodu, hory, fotografování, vaření a (opět) Ratschn. Na chatě Sonnschienhütte má na starosti techniku, cestování, jídlo a pití a pohodu.

Stefanie, narozená v roce 2000, dcera Birgit. Narodila se ve Vídni a do října žije ve Weinviertelu. Stefanie je absolutní sluníčko, a proto je na Sonnschienalm. Stefanie se starala o snídaně, pokoje a sociální zařízení v penzionu Caritas a nyní i zde v Alm. Miluje Perchten- kostýmy čertů a vše s nimi spojené (velkolepaá vystoupení a průvody ve vánočním čase ), hru na bubny a krásná slova. Je zodpovědná za pokoje a sociální zařízení zde v Sonnschienu.

Doplňují naši rodinu:

Babička Busa (14ti letá fenka, směs maďarského ovčáka a velmi plachá – nechte ji prosím na pokoji).
Susi (7letá kočka domácí)
Ronja (roční jednooká kočka domácí).

Back to Top