• Home
  • /
  • Potrawy & napoje

Potrawy & napoje

Witaj w Sonnschienhütt’n!

Tutaj, na naszym zdaniem najpiękniejszym alpejskim pastwisku w Austrii, wszystko smakuje dwa razy lepiej.

Przebywasz w Styrii, ale z nami podróżujesz kulinarnie po calej Austrii.

Oferujemy dania typowe dla każdego regionu Austrii, od wschodu po zachód, jednak w naszym menu nie znajdziesz sznycla z frytkami.

Zwróc uwagę na nasze cotygodniowe menu – od czasu do czasu menu zmienia sie tematycznie, informacje na temat aktualnego menu znajdziesz tutaj, podobnie jak aktualne danie dnia (dla członków AV w specjalnej cenie), desery i sezonowe potrawy. 

Przyjeżdżasz z dziećmi?

Oferujemy tzw. „Mit ess Teller“ („Jesz ze mna“), którym dzielisz się ze swoim dzieckiem. Możesz też od razu zamówić porcje dla dziecka. Ta jest nieco mniejsza,ale za to kosztuje około € 1,50 mniej.

Jak już jesteśmy przy dzieciach:

aby każdemu zapewnić wygodę przy stole, mamy do dyspozycji krzesełko dla najmłodszych. Po posilku dzieci mają możliwość zabawy przed domem (przy złej pogodzie, dzieci mogą sie bawić również w specjalnym pokoju w budynku), tak aby rodzice w tym czasie mogli odpocząć.

Przyjeżdżasz większą grupą lub planujesz imprezę okolicznosciowa? Prosimy w miare możliwosci o Mail, abyśmy mogli się wlaściwie na tę okoliczność przygotować.

Ważne dla nas informacje:

Ilość osób

Dzień i godzina przyjazdu

Wyżywienie

Najważniejsza informacja prawie na koniec:

Gotujemy z regionalnych składników, w miarę możliwości ekologicznych. Listę naszych dostawców znajdziesz w menu pod „Links“.

Staramy sie nie gotować na zapas, aby ograniczyć ilość odpadów, więc niektórych potraw może chwilowo zabraknać. Ale jesteśmy pewni, że zawsze w naszej karcie znajdziesz jakaś pyszną alternatywę. 

Napoje są również regionalne (za wyjątkiem wina, które sprowadzamy dla Ciebie nawet z Weinviertel).

Dla gości nocujących u nas oferujemy nasz bogaty bufet śniadaniowy za € 10,-/€ 6,- w godzinach od 07:00 do 08:30.

Jadasz brunch lub gustujesz w bawarskiej białej kiełbasie?
Zajrzyj do naszego kalendarza wydarzeń. Tutaj możesz dokonać rezerwacji na wybrane wydarzenia (niestety nie zapewniamy rezerwacji bez poprzedniej rejestracji online). Potwierdzenie rezerwacji otrzymasz mailem w ciągu 24 godzin. Powyższe informacje potraktuj jako maly przedsmak, a my z przyjemnością bedziemy Cię tu u nas na górze gościć!

Back to Top