• Home
  • /
  • Spánek a dovolená

Spánek a dovolená

Nahoře v Sonnschienhütt’n se můžete nejen chutně najíst, odpočívat a kochat se nádherným výhledem, ale také u nás strávit jednu nebo více nocí.

Rezervujte si místa včas, abyste si je mohli rozdělit a každý si mohl najít svůj klid.

Protože při přenocování na parkovišti Grüner See/Jassing nemusíte platit poplatek, rádi vám po potvrzení rezervace zašleme e-mailem kartu hosta. K tomu však potřebujeme vaši registrační značku.

Chata se obvykle zavírá kolem 22:00. I ten nejkrásnější den musí jednou skončit. Po večeři a příjemném posezení je čas obout si boty do chaty a vyrazit nahoru do spacího prostoru, abyste se mohli ve spacáku vydat do říše snů. 😊 Ale pšššt! Tiše! Ostatní už nejspíš spí!

Postel na vás čeká v jednom z 50 útulných spacích míst ve 2 velkých a 3 malých ložnicích s matracemi a ve 2 útulných pokojích pro 5 osob. Mimochodem, jsou vhodné zejména pro delší pobyty, nebo pokud chcete zůstat sami se svou skupinou.

Chcete strávit noc se svými dětmi?

Pro nejmenší máme cestovní postýlku, kterou vám rádi poskytneme. Pro starší děti máme dětské knížky a pohádky na dobrou noc. V případě nouze vám „Sunnybär“ pomůže se zachumlat.

Zůstáváte s dětmi na několik nocí? Jako službu vám nabízíme vyzvednutí zavazadel na parkovišti Jassing, abyste si mohli užít skvělý výlet s dětmi.

Pokud chcete přijet se svým psem, můžeme vám i vašemu čtyřnohému příteli nabídnout jeden z pětilůžkových pokojů (noclehárna s matracemi). Při rezervaci nás prosím informujte, protože tento pokoj můžeme poskytnout pouze jeden. Za vašeho psa účtujeme 10,- € jako poplatek za úklid/pobyt. Případné „hoppala“ musíte odstranit sami.

Druhý den vás prosíme, abyste své místo na spaní opustili do 9:00 (s výjimkou delších pobytů v pokojích pro 5 osob), aby ho naše Steffi stihla znovu připravit pro další unavené turisty.

Mytí a hygiena:

Omlouváme se, ale u nás je prostě „kočičí mytí“. Voda je na Sonnschienalmu cenným zbožím a prosíme vás, abyste s ní nakládali šetrně. Ale na čištění zubů to pořád stačí 😊

Vždy dbejte na čistotu a zanechávejte vše tak, aby se na čistou toaletu a umyvadlo mohl těšit i další člověk.

Hosté, kteří u nás přenocují, si mohou druhý den ráno od 7:00 do 8:30 vychutnat bohatou snídani formou bufetu za € …

Při delším pobytu doporučujeme polopenzi. V případě potřeby vám za příplatek rádi připravíme zásoby pro vaše pěší túry.

Už se těšíme, až vám popřejeme dobrou noc a hezké ráno!

Back to Top